Způsoby doručení a platby

Druh dopravy Druh platby Hodnota objednávky Cena
Osobní odběr (Liberec) Převodem předem > 0 Kč zdarma
PPL - Soukromý balík Převodem předem 0 - 2499 Kč 85 Kč
Převodem předem > 2500 Kč zdarma
Dobírka 0 - 2499 Kč 115 Kč
Dobírka > 2500 Kč 30 Kč

 

Osobní odběr (Liberec)

Výhodou je časová nezávislost na doručovateli. Jakmile je zboží připraveno, dostanete od nás e-mail nebo sms s potvrzením, že si ho můžete vyzvednout. Na vyzvednutí máte celých 5 pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem od obdržení potvrzení. Po uplynutí těchto 5 pracovních dní je zboží uvolněno do volného prodeje. Adresa pro osobní odběr (8:00 - 14:00, dále jen po domluvě) je Jeronýmova 569, Liberec 7.

 

PPL - Soukromý balík

PPL garantuje doručení následující pracovní den, po podání zásilky v době mezi 8:00 a 17:00. Pokud vás doručovatel nezastihne na místě určení na první pokus, provede další pokus o doručení na stejné adrese následující pracovní den. Celkem budou uskutečněny 3 pokusy o doručení, které lze v případě potřeby sjednat telefonicky. Zboží odesíláme pouze po České republice.

On-line sledování balíku PPL

 

Převodem předem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, pošleme vám na e-mail podklady pro platbu. Při platbě převodem předem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet). Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou

 

Dobírka

Platba při převzetí zásilky je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.